نتایج دابلیو دابلیو ای اسمکدان 23 سپتامبر 2011 - WWE SmackDown Results


نتایج دابلیو دابلیو ای اسمکدان 23 سپتامبر 2011:
اولین شوء اسمکدان پس از پی پی وی نایت آف چمپیونز، دیشب از شبکه محلی SYFY روی ایر رفت. در شوء این هفته شاهد اتفاقات جالب و البته جذابی بودیم که از مهم ترین آنها میتوان به مصدومیت شدید کودی رودز اشاره کرد که توسط رندی اورتن به وجود آمد. همچنین نبرد دو سین کارای فیس و هیل نیز این هفته مجددا ادامه پیدا کرد تا احتمالا شاهد یک بازی بین این دو شخصیت در پی پی وی بعدی باشیم! هم اکنون میتوانید در ادامه مطلب شاهد مشروح نتایج این هفته باشید:
جهت دریافت تصاویر و عکس های مسابقات دابلیو دابلیو ای اسمکدان 23 سپتامبر 2011 می توانید به وب سایتی که در ادامه مطلب معرفی شده است، بروید.
http://download-video-of-wrestling.mihanblog.com/post/655

با استفاده از آدرس بالا می توانید وارد وب سایتی شوید که عکس های مسابقات را برای دانلود قرار داده است.
پروموی ابتدای شوء:
موزیک مارک هنری زده شد و قهرمان کمربند سنگین وزن جهان وارد رینگ شد. پیش از این تمامی استارهای اسمکدان در دور رینگ حضور داشتند! هنری درباره تلاش 15 ساله خود در کمپانی صحبت کرد و گفت: بالاخره 15 سال حضور من در اینحا به نتیحه رسید و دیگر کسی در مقابل من دوام نخواهم آورد! هنری کمی با ازیکل جکسون در کنار رینگ بحث کرد و گفت: تدی لانگ بدون مشورت با من مسابقه هل این ا سل را اعلام کرده است که در اینجا موزیک تریپل اچ زده شد و رئیس کمپانی به رینگ آمد! قبل از اینکه تریپل اچ بخواهد صحبتی کند، کریسچن حرف های او را قطع کرد و مجددا یک بازی دیگر برای کمربند سنگین وزن خواست و گفت: من قهرمان سابق این تایتل هستم و این حق من است که یک مسابقه بر سر تایتل بخواهم! مارک هنری با این موضوع مخالفت کرد اما تریپل اچ گفت: امشب یک مسابقه لامبر جک بین هنری و کریسچن بر سر کمربند سنگین وزن برگزار خواهد شد و برنده آن با رندی اورتن در هل این ا سل مسابقه میدهد!

مسابقه اول: شیموس در مقابل هیث اسلاتر ....................... برنده مسابقه:
شیموس
شیموس پس از اجرای یک شولدر بلاک قوی، بروگ کیک را به اسلاتر زد و برنده بازی شد.

مسابقه دوم: وید برت در مقابل جاستین گابریل..................... برنده مسابقه:
وید برت
برت پس از زدن بیگ بوت به گابریل فیس، ویستلند را نیز اجرا کرد و موفق به پین کردن او شد.

مسابقه سوم: دیواس تگ تیم مچ................................... برنده مسابقه:
بث فینیکس و ناتالیا
» در این مسابقه تیم دیواهای هیل در مقابل ایجی و کاتلین قرار گرفتند.
فینیکس با اجرای گلم اسلم روی ایجی توانست تیم خود را برنده بازی کند.

مسابقه چهارم: رندی اورتن در مقابل کودی رودز................... برنده مسابقه:
کودی رودز
در حالی که حواس داور پرت بود، کودی با ماسک خود ضربه ای به اورتن زد ولی اورتن پین نشد و هنگامی که بلند شد، از شدت عصبانیت، ماسک کودی را از صورتش برداشت و ضربه ای به او زد تا بازی DQ شود.
» حملات اورتن پس از تصمیم داور به رودز ادامه یافت و حتی داوران هم مانع ادامه کار اورتن نشدند! چندین ضربه با ماسک به صورت کودی و دی دی تی مخصوص از سوی اورتن زده شد و سپس او را به بیرون رینگ پرتاب کرد. در ادامه ضربه ای با TON (زنگ مسابقه) به کودی زد و موجب خون ریزی شدید کودی از ناحیه سر شد! (به طرز عجیبی این قسمت ویرایش شده بود و اصلا صورت رودز با توجه به قانون PG به نمایش در نیامد!) سپس یک RKO از اورتن روی میز گزارشگران زده شد و آرنا را ترک کرد.

مسابقه پنجم: د گریت کالی در مقابل جیندر ماهال................. برنده مسابقه:
گریت کالی
کالی به راحتی توانست با اجرای فلاپ جک، کلوسلاین و در نهایت پانجابی پلانگ، هم وطن خود را شکست دهد!

مسابقه ششم: سین کارا در مقابل دنیل برایان.................... برنده مسابقه:
سین کارا
سین کارا در حال اجرای هاری کانرانا بود و در حالی که حواس داور نیز به برایان بود، سین کارای هیل وارد آرنا شد و سین کارای فیس را از گوشه رینگ به بیرون پرتاب کرد و خود با اجرای سوآنتون بمب توانست برنده بازی شود!

مسابقه هفتم: تگ تیم مچ.......................................... برنده مسابقه:
ایر بوم
» در این مسابقه کوفی کینگستون و ایوان بورن در مقابل جیمی و جی اوسوز قرار گرفتند.
کوفی، ترابل این پارادیس را به جی زد و سپس بورن نیز ایر بورن را اجرا کرد و موجب پیروزی تیم خود شد.

مسابقه هشتم: مارک هنری در مقابل کریسچن.................. برنده مسابقه و همچنان قهرمان:
مارک هنری
» این مسابقه بر سر کمربند قهرمانی سنگین وزن جهان هنری و به صورت لامبر جک مچ برگزار شد!
هنری به بیرون رینگ افتاد اما به طرز عجیبی تمامی استارها که به او حمله کرده بودند، را به یک گوشه ریخت و کریسچن در حال ترک آرنا بود که شیموس از پشت آمد و وی را به داخل رینگ فرستاد و کریسچن نیز با دریافت یک ورلد استرانگ اسلم، بازی را واگذار کرد.
» پس از پایان بازی، موزیک رندی اورتن زده شد و وی به سرعت وارد رینگ شد. اورتن چند بیگ رایت هند به هنری زد و بعد از ناموفق بودن در اجرای RKO، یک دراپ کیک قوی به هنری زد و او را به بیرون رینگ انداخت! پس از این نیز هنری در حال ترک آرنا بود و موزیک اورتن در حال پخش بود که شوء اسمکدان این هفته به پایان رسید!